SOCIETY - kolorowe skarpety męskie
  • SOCIETY - kolorowe skarpety męskie
  • SOCIETY - kolorowe skarpety męskie

SOCIETY - kolorowe skarpety męskie

079 - 225 MALINA

Więcej szczegółów

Nowość

20,00 zł

Tabela rozmiarów

- +

 
INFORMACJE O PRODUKCIE

SOCIETY

Sprawa z tym wzorem jest bardzo prosta. Tak prosta, że nie wiemy, dlaczego pojawia się dopiero teraz. Może dlatego, że czasem, aby prawdziwie docenić to, co najważniejsze, musi minąć trochę czasu?

W każdym razie chodzi o ludzi. O to, że są, że pojawiają się, a potem znikają. Czasem za szybko, czasem bez ostrzeżenia. Ponoć nikt nie jest nam dany na zawsze. Spotykamy się, idziemy chwilę razem, a potem każdy skręca w swoją stronę. Zdarza się, że przez długi czas kolejne zakręty pokonujemy wspólnie. Ale bywają też ludzie, którzy pojawiają się tylko na trochę. Dają impuls, zostawiają ślad, motywują do zmiany i… idą w swoją stronę.

SOCIETY to skarpetki dla tych, którzy lubią ludzi. Którzy z bycia z innymi czerpią siłę i inspirację. Ale też zdają sobie sprawę, że innych nie można zatrzymywać, nie można osaczać i zmuszać do trwania w miejscu. Każde spotkanie może odmienić nasze życie. To prawda. Ale nie chodzi o to, by wiecznie czekać na kogoś, kto pojawi się i „wszystko zmieni”. Chodzi o to, by doceniać ludzi, których ma się wokół.

SKŁAD: bawełna 74%, poliamid 22%, polipropylen 1%, elastan 3%

POLECANE DLA CIEBIE:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie