GAJUSZ
  • GAJUSZ
  • GAJUSZ
  • GAJUSZ
  • GAJUSZ
  • GAJUSZ

GAJUSZ

Tylko online
Nowość

20,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

GAJUSZ

Rozmiar: 39/42 43/46 35/38

Kolor: GAJUSZ

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tabela rozmiarów

- +

 
INFORMACJE O PRODUKCIE

GAJUSZ

Kiedy patrzymy na te skarpetki, słowa trudniej przechodzą nam przez gardło. I sami nie wiemy, czy to przez niezgodę na to, że dzieci zapadają na ciężkie choroby, czy ze wzruszenia i radości, że możemy choć trochę pomóc podopiecznym Fundacji Gajusz.

Z tą organizacją jesteśmy związani niemal od początku istnienia marki MORE. Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy robić piękne, kolorowe skarpetki, ale także, że chcemy pomagać. Komu? Odpowiedź na to pytanie stała się oczywista chwilę po tym, gdy po raz pierwszy przekroczyliśmy próg hospicjum dla dzieci prowadzonego przez Fundację Gajusz. Jego mieszkańcy nazywani są Książętami, a budynek Pałacem.

W Gajuszu jest mnóstwo miłości, troski i opieki, którą otaczanych jest rocznie prawie 1000 rodzin. Ciężka choroba dziecka może przerażać, ale także mobilizować. Nas nadzieja, którą tam zobaczyliśmy, zmobilizowała.

Dlatego 10% wartości każdego zamówienia, ze sklepu online, przekazujemy Fundacji Gajusz. Ale mamy świadomość, że potrzeby jej podopiecznych są znacznie większe. Dlatego stworzyliśmy skarpetki GAJUSZ. Możecie je kupić w naszym sklepie online, a także dostać w prezencie. Wystarczy, że zamówicie 5 par skarpetek MORE, by w przesyłce od nas znaleźć również wzór GAJUSZ. Dlaczego? Ponieważ im więcej osób dowie się o istnieniu fundacji i zechce ją wesprzeć, tym więcej chorych i pokrzywdzonych dzieci otrzyma pomoc i opiekę.

A jest komu pomagać. Obecnie Fundacja Gajusz prowadzi 3 hospicja dziecięce, ośrodek preadopcyjny dla niemowląt opuszczonych przez rodziców biologicznych i centrum terapii dla dzieci, które doświadczyły traumy. Wspiera także rodziny, walczące o zdrowie na dziecięcych oddziałach onkologicznych. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie www.gajusz.org.pl

Nieprzypadkowo nasze skarpetki z serii GAJUSZ są tak kolorowe. Chcemy, by były widoczne, zwracały uwagę i wywoływały uśmiech. Bo pomaganie to coś, z czego warto się cieszyć.

SKŁAD: bawełna 71%, poliamid 22%, polipropylen 4%, elastan 3%

Produkty powiązane

POLECANE DLA CIEBIE:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie