Cześć, mam na imię Ania. Gdyby ktoś zapytał mnie, o czym wiem wszystko, a w każdym razie bardzo dużo, odpowiedziałabym, że o skarpetkach. Jak to możliwe? Moi rodzice w Łowiczu pod Łodzią od ponad 20 lat prowadzą firmę produkującą skarpetki. Wcześniej tę rodzinną tradycję zapoczątkował dziadek. Moje pierwsze świadome wspomnienie z dzieciństwa to równomierny, uspokajający dźwięk pracujących maszyn dziewiarskich, które zasypiając słyszałam zza ściany swojego pokoju.

Czasem żartuję, że "taki start musiał się w coś przerodzić". Przerodził się we własną markę produkującą kolorowe skarpetki. Założyłam MORE wiosną 2014 roku.

Z tradycji rodzinnej wzięłam dbałość o jakość wykonania, wiarę w lokalność i głębokie przekonanie, że najważniejszy jest produkt. Musi być świetnie zaprojektowany i najlepszy pod względem jakości. Musi też odpowiadać na realne potrzeby ludzi.

Do wartości rodzinnych dodałam to, w co sama wierzę i bardzo cenię: wolność, kolor, luz, odwagę.

MORE to marka dla ludzi, którzy mają swój styl i swoje wartości. To marka dla tych, którzy nie boją się wyzwań, mają dystans do siebie i żyją po swojemu - czasem idą z wiatrem, a czasem pod wiatr. Bo nie chodzi o to, by dla samej zasady łamać schematy. Chodzi o to, by być szczęśliwym będąc tu i teraz. Z ludźmi, którzy są ważni. Z przedmiotami, które się lubi. Z wartościami, które są bliskie. I jeszcze z wolnością. Z wolnością wyboru i decydowania o sobie.

W MORE wierzymy, że nie trzeba być "jakimś": modnym, szalonym, bezkompromisowym. Wystarczy być sobą. Po prostu.

Zapraszam do kolorowego świata skarpetek MORE, które od początku do końca tworzymy w Polsce - pod Łowiczem, czyli w miejscu, gdzie się wychowałam, które znam i kocham.





Firma AR Fashion Anna Redzicka realizuje projekt o nr-RPLD.02.02.01-10-1296/20-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa II INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA; Działanie II .3 ZWIĘKSZENIE KONKURENCYJNOŚCI MŚP; Poddziałanie II .3.1 INNOWACJE W MŚP.

 

Tytuł projektu: Modernizacja i rozwój firmy AR Fashion Anna Redzicka negatywnie dotkniętej skutkami epidemii covid-19

Cel projektu: Zakup nowoczesnych maszyn, które w znacznej części pozwolą firmie na uniezależnienie się od podwykonawców i uruchomienie własnej linii produkcyjne która przyczyni się dostępności ofert firmy dla większej ilości klientów, szybszego reagowania na potrzeby rynku.


Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie