SQUIRREL_morefashion.pl

SQUIRREL - kolorowe skarpetki

ZIELEŃ

079 - 246

078 - 150

Więcej szczegółów

Nowość

20,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Historia cen produktu

SQUIRREL - kolorowe skarpetki

Rozmiar: 35/38 WOMAN 39/42 WOMAN 39/42 MAN 43/46 MAN

Kolor: ZIELEŃ/SQUIRREL

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tabela rozmiarów

- +

 
INFORMACJE O PRODUKCIE

SQUIRREL


Bywają szare, czarne i w paski, ale te klasyczne mają umaszczenie w kolorze rudym. Są bardzo towarzyskie i chętnie podchodzą do ludzi po coś smacznego na ząbek. Łazienki Królewskie bez nich nie byłyby już takie same, a spacery w parkach zdecydowanie straciłyby na atrakcyjności. Te sympatyczne maluchy zakopują jedzenie w ziemi. Zaskakujące jest jednak to, że potrafią wyczuć ukryte uprzednio orzechy i żołędzie nawet pod grubą warstwą śniegu. Owa umiejętność bardzo im się przydaje ponieważ nie hibernują zimą. Nasze bohaterki należą do gryzoni i ich zęby rosną całe życie.
Jak długo żyją wiewiórki, bo pewnie już wiecie, że o nich mowa? Na wolności ok. 6 lat, ale z ludzką pomocą potrafią dożyć nawet do lat 15-stu.

Z ciekawostek powiemy Wam jeszcze, że kiedy czują się zagrożone uciekają zygzakiem, niektóre z nich potrafią latać (szybując na odległość do 90 metrów), a Australijczycy mogą je oglądać wyłącznie w Zoo, bo u nich z uwagi na izolację geograficzną kontynentu wiewiórki nie występują.

Model SQUIRREL powstał z myślą nie tylko o licznych członkach wiewiórczego fanklubu, ale też o tych, którzy mają ten wyjątkowo rzadki kolor włosów. Para skarpet od MORA dla kogoś miłego, kto od zawsze miał ksywę Wiewiórka/Wiewiór? Według nas to zabawny i wyjątkowo praktyczny dowód sympatii.

SKŁAD:

Model dla mężczyzn: bawełna 66%, poliamid 26%, polipropylen 5%, elastan 3%

Model dla kobiet: bawełna 77%, poliamid 16%, polipropylen 5%, elastan 2%

Produkty powiązane

POLECANE DLA CIEBIE:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie