CIRCUS_morefashion.pl
  • CIRCUS_morefashion.pl
  • CIRCUS_morefashion.pl
  • CIRCUS_morefashion.pl
  • CIRCUS_morefashion.pl
  • CIRCUS_morefashion.pl

CIRCUS - kolorowe skarpetki

MELANŻ CIEMNO SZARY

079 - A062

078 - A058

Więcej szczegółów

Nowość

25,00 zł

Tabela rozmiarów

- +

 
INFORMACJE O PRODUKCIE

CIRKUS

Dziś MORE zabiera Was w sentymentalną podroż do beztroskich lat dzieciństwa.Gotowi? Zapnijcie pasy, bo skarpety CIRCUS razem z naszym zaprzyjaźnionym klownem w magiczny sposób przenoszą w czasie i przestrzeni.
Pamiętacie to uczucie kiedy z rodzicami kupowaliście bilety do cyrku.Jakie to były emocje! Kasa, a za nią ogromny namiot i inna rzeczywistość.Na arenie tresowane słonie, tygrysy i inne mniej lub bardziej egzotyczne zwierzęta, mnóstwo kolorów i oczywiście obowiązkowo popisy klaunów. Na żaden inny występ dzieciaki tak nie reagowały jak na popisy gości w za dużych butach, którzy co rusz potykali się o własne nogi. Do pełni szczęścia potrzebne były jeszcze tylko dwie rzeczy. Wielka wata cukrowa i najlepsze na świecie lody roznoszone podczas przedstawienia.

Teraz w świecie cyrku wiele się zmieniło. Wg filozofii MORE na lepsze! Czemu? No cóż, bo to co dla nas było rozrywką wcale nie było dobre dla zwierzaków. W nowoczesnym cyrku występują…ludzie.To profesjonalni akrobaci, iluzjoniści i komicy, których umiejętności zapierają dech w piersiach podobnie jak kiedyś skaczące przez płonące obręcze dzikie koty.

No to na koniec, żeby nie było tak poważnie mamy pytanie. Czy wśród Waszych znajomych są sympatyczni ”klauni” z poczuciem humoru, których ucieszą skarpety CIRKUS? Jeśli nie to może kupcie je sobie sami i pokażcie wszystkim smutasom, że potraficie patrzeć na siebie i świat z dystansem.

SKŁAD:

Model dla mężczyzn: bawełna 62%, poliamid 26%, polipropylen 9%, elastan 3%

Model dla kobiet: bawełna 73%, poliamid 16%, polipropylen 9%, elastan 2%

Produkty powiązane

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie