PLANT LOVER_morefashion.pl
  • PLANT LOVER_morefashion.pl
  • PLANT LOVER_morefashion.pl
  • PLANT LOVER_morefashion.pl

PLANT LOVER - kolorowe stopki

009 - A013 JASNA ZIELEŃ

005 - A017 JASNA ZIELEŃ

Więcej szczegółów

Nowość

15,00 zł

Tabela rozmiarów

- +

 
INFORMACJE O PRODUKCIE

PLANT LOVER

Dawno temu istniało przekonanie, że rękę do roślin i kwiatów "się ma" albo nie. Na szczęście dziś już wiadomo, że wszystko zależy od motywacji, a efekt nie jest tak ważny jak chęci i starania.Mówiąc inaczej Twoje rośliny nie muszą być jak z obrazka, ważne, że dają Ci radość i uśmiech, a kiedy na nie patrzysz, stresująca codzienność przestaje mieć znaczenie.

Dzięki naszym kolorowym skarpetkom stopkom PLANT LOVER Twoje ukochane donice z zieloną zawartością zawsze będą z Tobą. Będziesz mógł/mogła je zabrać nawet w najdalszą podróż. Swoją drogą kolorowe skarpetki to także świetny prezent dla tych, którzy dopiero nieśmiało zerkają w stronę czyichś półek, podłóg i parapetów zastawionych własnoręcznie wyhodowanymi roślinami. Wielkie cele osiąga się zaczynając od jednego kroku, a własny kaktus cieszy bardziej
niż najpiękniejsza, ale cudza, monstera.

Jak się pewnie domyślasz, kolorowe skarpetki PLANT LOVER w kolekcji MORE to nie jest przypadek. Jesteśmy miłośnikami #urbanjungle i zapewniamy: jeśli sądzisz, że to trend tylko dla odważnych, po prostu postaw w swoim mieszkaniu jedną roślinę i obserwuj, co się stanie. My już wiemy: od jednej się zaczyna, ale nigdy się na niej nie kończy. W końcu określenie PLANT LOVER zobowiązuje!

SKŁAD:

Model dla mężczyzn: bawełna 68%, poliamid 25%, polipropylen 4%, elastan 3%

Model dla kobiet: bawełna 68%, poliamid 25%, polipropylen 4%, elastan 3%

Produkty powiązane

POLECANE DLA CIEBIE:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie