BALLOONS_morefashion.pl

BALLOONS - kolorowe stopki męskie

009 - A007 GRANAT

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowość

10,50 zł

15,00 zł

-30%

Tabela rozmiarów

Ostatnie egzemplarze!

- +

 
INFORMACJE O PRODUKCIE

BALLOONS


Na pomysł tego wzoru wpadliśmy w któreś pochmurne popołudnie. To był jeden z tych dni, kiedy siedzi się trochę bez energii, patrzy tęsknie w okno i myśli o wolności. Takiej, która pozwala wstać, wyjść i wrócić dopiero jutro. Albo nawet za 3 dni.


Wiemy oczywiście, że: "W normalnym życiu tak się nie da", "To nieodpowiedzialne" i "Dorosłość na tym nie polega", ale... wiemy też, że wolność nigdy nie jest prostym wyborem. Czasem, żeby ją osiągnąć, trzeba zrobić coś bardzo na przekór i wbrew regułom. Na przykład wstać i wyjść, gdy wszyscy grzecznie siedzą. Założyć kolorowe skarpetki, gdy większość chodzi w czarnych. Albo wybrać lot balonem, podczas gdy wszyscy wsiadają w autobus.


Tak więc na pomysł wzoru BALLOONS wpadliśmy w smętny, pochmurny dzień. W taki dzień, kiedy zastanawiasz się, dlaczego jeszcze nie masz prawa jazdy na motor, nie byłeś/byłaś w Azji albo Ameryce Południowej, skoro od lat o tym marzysz i dlaczego wciąż nosisz kolor czarny, jeśli Twoim ulubionym jest różowy. Albo pomarańczowy i błękitny. Albo połączenie ich wszystkich.


SKŁAD: bawełna 62%, poliamid 25%, polipropylen 10%, elastan 3%

POLECANE DLA CIEBIE:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamówienie